Qubs Active

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
48,09 RON
In Stock
Fără TVA: 40,41 RON
Qubs Broadband router, 1 WAN, 4 LAN
Cod produs: QAR40X04E
Porturi:LAN-4 10/100M Auto-Negotiation RJ45 ports (auto MDI/MDIX)WAN - 1 10/100M Auto-Negotiation RJ..
71,73 RON
In Stock
Fără TVA: 60,28 RON
Standard:IEEE 802.3/IEEE 802.3uAlimentare:sursa externa de alimentare, 9V, 0.8AUmiditate optima de d..
171,37 RON
In Stock
Fără TVA: 144,01 RON
Descriere:Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1310nGarantie :12 Luni..
187,06 RON
In Stock
Fără TVA: 157,19 RON
Descriere:Qubs MGBIC Sm, 10km, 1.25Gbps, TX: 1490nGarantie :12 Luni..
107,22 RON
In Stock
Fără TVA: 90,10 RON
Qubs MGBIC Sm, LC, 10km, 1.0Gbps
Cod produs: QAMSM311LSBG
Descriere:Qubs MGBIC Sm, LC, 10km, 1.0GbpsGarantie :12 Luni..
118,33 RON
In Stock
Fără TVA: 99,44 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221BBG
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1310nmGarantie :12 Luni..
132,77 RON
In Stock
Fără TVA: 111,57 RON
Qubs SFP Sm, ..
Cod produs: QAMSM221ABG
Descriere:Qubs SFP Sm, 15km, 155Mbps, TX: 1550nm,Garantie :12 Luni..
62,11 RON
In Stock
Fără TVA: 52,19 RON
Porturi:16 x 10/100 Auto-NegotiationStandard Compliance:IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TTopo..
820,01 RON
In Stock
Fără TVA: 689,08 RON
Descriere:Qubs uplink SFP FO-SM(LC) GigaBit, 10km, 1310nmGarantie :12 Luni..
174,93 RON
In Stock
Fără TVA: 147,00 RON
Standarde:IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.3, IEEE802.3uTehnologie:2x to 3x eXtended RangeTM WLANRa..
77,11 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 64,80 RON
Tip:Wireless Broadband RouterViteza de transfer a datelor:54 Mbps (Auto Rate Sensing)Porturi:1 x WAN..
398,21 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 334,63 RON
SFP 1.25Gb/s 1270/1610Rx40Km LC
Cod produs: QAAPSCXX123CDL40
Descriere:Up to 1.25Gb/s data links Duplex LC connector Hot-pluggable SFP footprint Uncooled DFB ..
423,02 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 355,48 RON
SFP 1.25Gb/s 1270/1610Rx80Km LC
Cod produs: QAAPSCXX123CDL80
Descriere:Up to 1.25Gb/s dual data links Hot-pluggable SFP footprint Uncooled DFB laser transmitte..
112,85 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 94,83 RON
SFP 1.25Gb/s 1310nm, 20km LC
Cod produs: QAAPS31123CDL20
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310nm, 20km LCProduct Features  Up to 1.25Gb/s data links Duplex LC connec..
150,06 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 126,10 RON
SFP 1.25Gb/s 1310nm, 40km LC
Cod produs: QAAPS31123CDL40
Descriere:SPF 1.25Gb/s 1310nm, 40km LCProduct Features Up to 1.25Gb/s data links Duplex LC connect..