Raisecom

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
1.846,88 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 1.552,00 RON
The Raisecom Gazelle R101i/R102i/R202i/R202i-VM series provides solutions that satisfy the requireme..
5.913,11 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 4.969,00 RON
966,28 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 812,00 RON
341,08 RON
In Stock
Fără TVA: 286,62 RON
1xGPON 4x10/100/1000 auto, 2xFX RF
Cod produs: RSISCOMHT803G-U
Descriere:ON interface 1 PON interface SFF optical module SC/PC connector Single mode, single-st..
146,86 RON
In Stock
Fără TVA: 123,41 RON
1xGPON interface for uplink, 4x10/100/100
Cod produs: RSISCOMHT803G
Descriere:Forwarding mode Store and forward Max frame size 1596 Bytes Plug and Play Based on autom..
4.746,91 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3.989,00 RON
The ISCOM2600G (-PWR) series switches is the new-generation and cost-effective Layer 2 Gigabit Ether..
6.963,88 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 5.852,00 RON
The ISCOM2600G (-PWR) series switches is the new-generation and cost-effective Layer 2 Gigabit Ether..
9.028,53 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 7.587,00 RON
The ISCOM2900G series is an enhanced aggregation Ethernet switch. This series is CE2.0 certified and..
9.028,53 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 7.587,00 RON
The ISCOM2900G series is an enhanced aggregation Ethernet switch. This series is CE2.0 certified and..
9.028,53 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 7.587,00 RON
The ISCOM2900G series is an enhanced aggregation Ethernet switch. This series is CE2.0 certified and..
10.518,41 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 8.839,00 RON
24x100/1000 SFP + 4x1000M/10G SFP+, dual AC power.
Cod produs: RSISCOM2924GF4CAC/D
The ISCOM2900G series is an enhanced aggregation Ethernet switch. This series is CE2.0 certified and..
2.558,50 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 2.150,00 RON
The Raisecom Gazelle R101i/R102i/R202i/R202i-VM series provides solutions that satisfy the requireme..
15.293,88 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 12.852,00 RON
Full gigabit L2 modular rackmount manageable industr..
Cod produs: RSGazelle ST5028iHIP/D
The Gazelle S5028i/S6028i/S6052i are full-gigabit L2/L3 rack-mounted manageable industrial switches,..
10.318,49 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 8.671,00 RON
Full gigabit L2 modular rackmount manageable industr..
Cod produs: RSGazelle S5028iHIP/S
The Gazelle S5028i/S6028i/S6052i are full-gigabit L2/L3 rack-mounted manageable industrial switches,..
14.583,45 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 12.255,00 RON
Full gigabit L2 modular rackmount manageable industr..
Cod produs: RSGazelle ST5028iHIP/S
The Gazelle S5028i/S6028i/S6052i are full-gigabit L2/L3 rack-mounted manageable industrial switches,..