Qubs Pasive

Listă / Grid
Stoc:
Sortare după:
3,33 RON
In Stock
Fără TVA: 2,80 RON
Categorie:Tip:Dimensiune:Altele:Descriere:Garantie :12 Luni..
30,08 RON
In Stock
Fără TVA: 25,28 RON
Tip:LC-LC OM2 DuplexLungime:3 MGarantie :60 Luni..
17,18 RON
In Stock
Fără TVA: 14,44 RON
Garantie :60 Luni..
9,06 RON
In Stock
Fără TVA: 7,61 RON
Tip:SC-ST OM2 DuplexLungime:3 MGarantie :60 Luni..
24,25 RON
In Stock
Fără TVA: 20,38 RON
Tip:SC-SC OS1 DuplexLungime:3 MGarantie :60 Luni..
3,21 RON
In Stock
Fără TVA: 2,70 RON
Qubs Patch Cord FTP Cat.5e, 1.5 m
Cod produs: QPPCC5EFTP15M
Categorie:5eTip:Patch cord FTP GrayTehnologie:4P, PVC, F/UTP, Stranded, 26AWG (w/o Cross), w/o Prote..
4,02 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3,38 RON
Qubs Patch Cord FTP Cat.6, 1.5 m
Cod produs: QPPCC615MF
Categorie:6Tip:Patch cord FTP GrayTehnologie:4P, PVC, F/UTP, Stranded, 26AWG (w Cross), w/o Protecto..
4,66 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3,92 RON
Qubs Patch Cord UTP Cat.5e, 3.0 m
Cod produs: QPPCC5E30MU
Categorie:5eTip:Patch cord UTP GrayTehnologie:4P, PVC, U/UTP, Stranded, 24AWG (w/o Cross), w Protect..
4,72 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 3,97 RON
Categorie:Cat 5eEcranat:NuTip:Priza simpla aplicataGarantie :12 Luni..
8,13 RON
In Stock
Fără TVA: 6,83 RON
Categorie:Cat.5eEcranat:DaTip:Priza simpla ingropataGarantie :60 Luni..
7,13 RON
In Stock
Fără TVA: 5,99 RON
Categorie:Cat. 5eEcranat:NuTip:Priza simpla ingropataGarantie :60 Luni..
35,93 RON
In Stock
Fără TVA: 30,19 RON
Garantie :12 Luni..
36,79 RON
Stoc Furnizor
Fără TVA: 30,92 RON
Qubs UTP/STP Universal Stripper
Cod produs: QPTSTRPUNIV
Garantie :12 Luni..